Získajte môj externý pohľad

Ponúkam audit PPC kampaní (Google Ads, Business Manager) a SEO webu. 

Pri každom audite idem do maximálneho detailu a venujem sa mu viacero hodín. Mojim cieľom je vám priniesť môj externý pohľad a návrhy na zlepšenie. Ak je reklamný účet alebo SEO vo veľmi dobrom stave, určite mojim cieľom nie je hľadať zbytočné chyby. Snažím sa vždy vyzdvihnúť a zdôrazniť najpodstatnejšie veci.

Audity robím jak pre stranu klienta, tak aj pre agentúry. Pre koho je vhodný?

Ak máte pochybosti o agentúre, freelancerovi alebo dodávateľovi a chcete skontrolovať, či je všetko ok.
Ste agentúra a potrebujete skontrolovať účet / SEO potencionálneho klienta.
Spravujete si účet sami a chceli by ste nápady na zlepšenie.
Skúsenosti Moje zásady Ako to prebieha?

Za 7 ročnú prax som vypracoval desiatky auditom pre menšie, stredné firmy a aj veľké korporácie. Audity pravidelne pripravujem aj pre rôzne agentúry. 

Moja špecializácia je PPC (Google Ads, Facebook, Instagram) a SEO. V týchto oblastiach vypracovávam pravidelne rôzne audity. V roku 2022 som získal titul Google Certifikovaný tréner pre Google Ads.

Ku klientom som maximálne úprimný, preto ak si klient želá niečo, čo nemá zmysel, tak mu to poviem, aby zbytočne nevyhadzoval peniaze. Každú kampaň prispôsobujem klientovi na mieru.

Ak vidím v niečom problém a zlý nápad, upozorním na to. Spoločne s klientami sa snažím zamerať na tie kanály, ktoré im prinášajú reálne výsledky a majú zmysel. Zbytočným a neefektívnym aktivitám sa snažím vyhýbať a tým šetriť klientovi peniaze.

Cena, dĺžka auditu a doba dodania záleží od viacerých faktorov. 

V prípade PPC kampaní záleží od veľkosti vášho účtu, histórie dát a množstve dát. V prípade SEO zase od typu a veľkosti vášho webu.

Kontakt

  • Bratislava
  • info@tomashruby.sk
X